Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Т. Мотегі, міністр економіки, торгівлі і промисловості Японії Президент Узбекистану І. Карімов і міністр економіки, торгівлі і промисловості Японії Т. Мотегі обговорили перспективи розширення співробітництва в ході переговорів у Ташкенті.

 

Зокрема, сторони розглянули варіанти участі японських компаній у будівництві заводу синтетичного палива (процес GTL) на півдні країни, теплової електростанції в Наманганській області (схід країни) електрифікації залізничної ділянки Мараканд – Навої – Бухара в центральній частині країни, а також розвитку цифрового наземного телемовлення.
Раніше повідомлялося, що Японське агентство міжнародного співробітництва (JICA), Японський банк міжнародного співробітництва (JBIC) і комерційні банки планують в 2014–2015 рр. виділити близько $1,5 млрд на проекти в Узбекистані.