Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Залізниця УзбекистануІран зробив Узбекистану пропозицію з організації регулярних поставок нафти через свою територію по створюваному нині міжнародному транспортному коридору Узбекистан – Туркменістан – Іран – Оман. Обсяги поставок можуть скласти не менше одного мільйона тонн щорічно.

 

 

Угода із створення нового транспортного міжнародного коридору, який повинен з'єднати між собою держави Центральної Азії з портами на узбережжі Перської затоки, була підписана його учасниками в квітні 2011 року. Цей коридор проходитиме по території Ірану та з'єднає центральноазіатські держави з іранськими портами на берегах Оманської і Перської заток.
На сьогодні залізницями трьох країн перевозиться близько 1,6 млн т вантажів. У тому випадку, якщо буде досягнута угода, цей показник може вирости до 3 млн т.
Введення в експлуатацію нової магістралі «Бафк – Бандар – Аббас» надасть можливість скоротити відстань між Ташкентом і Бендар-Аббасом на узбережжі Перської затоки на 800 км.