Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Залізниця УзбекистануІран зробив Узбекистану пропозицію з організації регулярних поставок нафти через свою територію по створюваному нині міжнародному транспортному коридору Узбекистан – Туркменістан – Іран – Оман. Обсяги поставок можуть скласти не менше одного мільйона тонн щорічно.

 

 

Угода із створення нового транспортного міжнародного коридору, який повинен з'єднати між собою держави Центральної Азії з портами на узбережжі Перської затоки, була підписана його учасниками в квітні 2011 року. Цей коридор проходитиме по території Ірану та з'єднає центральноазіатські держави з іранськими портами на берегах Оманської і Перської заток.
На сьогодні залізницями трьох країн перевозиться близько 1,6 млн т вантажів. У тому випадку, якщо буде досягнута угода, цей показник може вирости до 3 млн т.
Введення в експлуатацію нової магістралі «Бафк – Бандар – Аббас» надасть можливість скоротити відстань між Ташкентом і Бендар-Аббасом на узбережжі Перської затоки на 800 км.