Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Електрифікація залізниціКитайська CNTIC (Корпорація з торговельно-економічного співробітництва) і латвійська Belam Riga виграли тендер на поставку обладнання для електрифікації залізниці Мараканд-Карші на півдні Узбекистану.

 

 

У рамках тендеру CNTIC виграла лот на поставку трансформаторних підстанцій і контактної мережі, Belam Riga систем сигналізації, централізації і блокування, телекомунікацій та SCADA.

Тендер був оголошений ДАЗК «Узбецькі залізниці» в квітні минулого року зі стартовою вартістю $51 млн. Контракти з переможцями планується підписати протягом місяця. В Узбекистані при загальній протяжності залізниць в 4,2 тис. км електрифіковано майже 1 тис. км. Загалом у країні планується підвести струм до 2 тис. км залізниць. На залізницю Узбекистану припадає близько 60% вантажообігу всередині країни і майже 80% від загального обсягу експортних та імпортних вантажних перевезень.