Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Електровоз серії O'ZELДо кінця поточного року Узбецька залізниця планує придбати 10 електровозів серії O'ZEL, що успішно вже пройшли дорожні випробування і максимально задіяні нині на вантажних перевезеннях.

 

Маючи досвід використання попередніх 12 вантажних вагонів модифікацій серії «Узбекистан» і 15 пасажирських серії «O'zbekiston-yo'lovchi», під час виробництва нових електровозів були доопрацьовані і вдосконалені деякі конструкційно-технічні характеристики, враховуючи місцеві кліматичні умови.
Відповідно до Програми модернізації та оновлення інфраструктури залізничного транспорту загалом було реабілітовано 202,6 км залізничних шляхів. Парк рухомого складу поповнився 17 новими локомотивами і 348 вантажними вагонами. Також 99 локомотивів були модернізовані згідно з сучасними вимогами.
За рахунок розширення виробництва та вжитих заходів із модернізації залізниця створила 346 нових робочих місць. Проведені роботи зміцнили інфраструктуру залізничної галузі.