Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Grand Paris metroSociété du Grand Paris (SGP), громадська організація, яка відповідає за розробку 205-км кільцевої мережі експрес-метро, уклала контракти з виконання архітектурних та інженерно-проектних робіт.

 

 

Загальна сума контрактів — €22,6 млрд. Консорціум інженерів і архітекторів на чолі з Egis Rail, у тому числі Tractebel Engineering проводитиме дослідження з управління проектами з цивільного будівництва та архітектури. Одна з цих груп буде охоплювати семистанційну ділянку L-16 від Noisy le Champs до станції мережі RER Le Bourget довжиною 22 км, у той час, як інша відповідатиме за 7,5-км ділянку лінії 17 із St Denis-Pleyel до Le Bourget.
Крім того, SGP призначила дві архітектурні компанії для розробки конструкції для станцій у Le Bourget і Clichy-Montfermeil.