Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Б. Остапюк, генеральний директор УкрзалізниціУкрзалізниця використає досвід Австрійських залізниць із ремонту рухомого складу, підготовки до рейсів пасажирських вагонів і застосування сучасних технологій зв’язку.


Делегація Укрзалізниці на чолі з генеральним директором Укрзалізниці Б. Остапюком взяла участь у загальних зборах учасників товариства з планування будівництва широкої колії 1520  мм Кошице – Братислава – Відень, що пройшли 14 серпня 2014 року в м. Відень (Австрія). Візит відбувся на запрошення австрійської сторони та за дорученням Фонду державного майна України.
Подальша участь України в реалізації проекту з будівництва колії шириною 1520 мм до Європи є вкрай важливою для майбутнього розвитку транзитного потенціалу залізниць України. Зокрема, втілення проекту до 2050 року дозволить залучити 16 млн т вантажів щорічно.
Нагадаємо, що розпорядженням КМУ від 16.12.2009 р. № 1681-р «Питання забезпечення участі України у реалізації проекту будівництва залізничної колії та інфраструктури прямого залізничного сполучення за напрямком Чоп (Павлово) – Кошице – Братислава – Відень» у грудні 2013 року Фонд державного майна України придбав частку статутного капіталу (25%) товариства Breitspur-Planungsgezelstatd GmbH.
Крім того, у ході візиту очільник Укрзалізниці Б. Остапюк зустрівся зі своїми колегами — керівниками залізниць Словаччини та Австрії. Зокрема, він провів консультації з віце-президентом концерну ÖBB Infrastruktur AG (інфраструктура холдингу Австрійських залізниць) паном Ф. Бауером щодо можливостей залучення європейських грантів для розвитку залізниць України.
Під час візиту було досягнуто домовленості, що Укрзалізниця направить своїх фахівців у Австрію для вивчення досвіду з ремонту рухомого складу в умовах депо, підготовки до рейсів пасажирських вагонів, організації диспетчерського контролю на основі сучасних технологій GSM-R (Global System for Mobile communications — Railway) — бездротової комунікаційної платформи підвищеної надійності для залізниць, що реалізована на основі GSM. Отриманий досвід планується широко застосувати на залізницях України.