Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Міністерство інфраструктури УкраїниМіністр інфраструктури А. Пивоварський провів зустріч із Послом Грузії в Україні М. Уклеба.

 

 

 

За інформацією прес-центру Міністерства інфраструктури України, під час зустрічі М. Уклеба наголосив на тому, що існує потенціал для започаткування нових спільних проектів із розвитку пасажирського сполучення. Грузія зацікавлена у відновленні руху пасажирських суден між грузинськими та українськими портами, й потенційно, після впровадження безвізового режиму з країнами ЄС, продовженні такої лінії до портів Туреччини і Болгарії.
За словами А. Пивоварського, в транспортній сфері між Україною і Грузією немає проблем. «Ми намагаємося діяти швидко. Кожен заступник Міністра відповідає за певний транспортний напрямок — разом ми будемо й далі розвивати співпрацю з грузинськими колегами», — зауважив А. Пивоварський.