Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Мінінфраструктури України22 січня відбулася зустріч А. Пивоварського, Міністра інфраструктури України, із Сол Кьон Хун, Надзвичайним і Поважним Послом Республіки Корея в Україні.

 

 

Під час зустрічі сторони можливість спільної діяльності у сфері транспорту.
А. Пивоварський наголосив, що через події в Україні втрачено близько 20% економіки держави. Тому Уряд покладає величезні надії на міжнародну допомогу. Вже зараз Мінінфраструктури розглядає різні механізми залучення інвестицій в транспортний сегмент. На основі державно-приватного партнерства планується розвивати дорожню мережу (будівництво концесійних доріг), порти, а після реформування Укрзалізниці буде можливість інвестувати у рухомий склад, зношеність якого вже сягає 90%.
У свою чергу Сол Кьон Хун повідомив, що бізнес-спільнота Кореї зацікавлена в інвестуванні в інфраструктуру України. Зокрема це може бути співробітництво з розвитку LNG-терміналів, метро у Дніпропетровську, зернових терміналів у морських портах, спільне виробництво швидкісних поїздів тощо.