Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

zernovoz 1 2У цьому році експорт аграрної продукції перевершив за обсягами експорт металургії і посів перше місце за обсягами валютної виручки. За словами голови «Укрзалізниці» Максима Бланка, завдання номер один для підприємства — перебрати на себе практично весь обсяг поставок аграрної продукції. Про це повідомляє РБК-Україна.

 

«Очікується рекордний експорт зерна. У найближчі роки роль аграрного сектора зростатиме, і завдання номер один для залізниці — підтримати аграріїв, створити всі умови для безперебійного вивезення продукції. У експортерів не повинно бути проблем з логістикою, з доставкою зерна в порти»,— зазначив М. Бланк.

За словами керівника Адміністрації залізничного транспорту, обсяги перевезення зерна «Укрзалізницею» за останній час відчутно зросли.

«За 5 місяців 2015 обсяги перевезень експортного зерна залізницею збільшилися на 15,7%, для внутрішнього ринку — на 20,6%»,— підкреслив він.

Залізницею вирішена одна з проблем, на яку вказували великі агрохолдинги, а саме ліквідована непрозора система розподілу вагонів-зерновозів. Цього року «Укрзалізниця» запровадила онлайн-систему, контролюючу місцезнаходження порожніх вагонів. Найближчим часом завершиться робота щодо її удосконалення: клієнти зможуть відстежувати не тільки вагони, які можна ставити під навантаження, але й кількість, а також обсяг інших клієнтських заявок. Таким чином, не залишиться «маневру» для маніпуляцій і зловживань.