Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

zernovoz 1 2У цьому році експорт аграрної продукції перевершив за обсягами експорт металургії і посів перше місце за обсягами валютної виручки. За словами голови «Укрзалізниці» Максима Бланка, завдання номер один для підприємства — перебрати на себе практично весь обсяг поставок аграрної продукції. Про це повідомляє РБК-Україна.

 

«Очікується рекордний експорт зерна. У найближчі роки роль аграрного сектора зростатиме, і завдання номер один для залізниці — підтримати аграріїв, створити всі умови для безперебійного вивезення продукції. У експортерів не повинно бути проблем з логістикою, з доставкою зерна в порти»,— зазначив М. Бланк.

За словами керівника Адміністрації залізничного транспорту, обсяги перевезення зерна «Укрзалізницею» за останній час відчутно зросли.

«За 5 місяців 2015 обсяги перевезень експортного зерна залізницею збільшилися на 15,7%, для внутрішнього ринку — на 20,6%»,— підкреслив він.

Залізницею вирішена одна з проблем, на яку вказували великі агрохолдинги, а саме ліквідована непрозора система розподілу вагонів-зерновозів. Цього року «Укрзалізниця» запровадила онлайн-систему, контролюючу місцезнаходження порожніх вагонів. Найближчим часом завершиться робота щодо її удосконалення: клієнти зможуть відстежувати не тільки вагони, які можна ставити під навантаження, але й кількість, а також обсяг інших клієнтських заявок. Таким чином, не залишиться «маневру» для маніпуляцій і зловживань.