Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

1601 110951Міністерство розробило проект постанови, згідно з яким перевантежені авто будуть не просто штрафувати, але і зупинять, поки зайвий вантаж не буде переміщений на інше авто.

 

Державна адміністрація залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") і морські торговельні порти профінансують в 2016 році закупівлю нових вагових комплексів для контролю за дотриманням вагових норм автотранспортними засобами з метою захисту дорожнього покриття від перевантаження.

Як повідомив міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський на своїй сторінці в мережі Facebook, система вагового контролю наразі введена в 15 областях України.

"Ваговий контроль не охоплює всю Україну, і навіть в Миколаївській області покриває лише певні дороги. Справа в недостатній кількості вагових комплексів - вже вирішуємо цю проблему на 2016 рік, залізниця і порти проінвестують в придбання додаткових комплексів, так: відповідні суми закладаються в їх фінплани", - написав А.Пивоварський.


За його словами, грунтуючись на досвіді європейських країн, міністерство розробило проект постанови, згідно з яким перевантажені авто будуть не просто штрафувати, але і зупинять, поки зайвий вантаж не буде переміщений на інше авто. Таким чином, автомобіль, що перевозить подільний вантаж вагою більше 40 тонн, зупинятимуть до усунення порушення, щоб не завдавати шкоди дорогам протягом усього маршруту. Міністр уточнив, що документ зараз проходить зовнішнє узгодження.