Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Вокзал Київ-ПасажирськийУкрзалізниця продовжує гуманітарні перевезення пасажирів із зони бойових дій. Станом на 16 вересня перевезено понад 11 тис. осіб. Сума перевезень склала 1 млн 140 тис. грн.

 

 

У вокзальних комплексах великих міст вже давно діють створені за підтримки залізничників інформаційні центри, в яких біженці можуть отримати консультації щодо проживання, працевлаштування, отримання пенсій і вирішення інших життєво важливих для них питань. Крім того, Укрзалізниця доручила працівникам вокзалів надавати переселенцям максимальну підтримку. Зокрема, було вирішено безкоштовно надавати жителям Донбасу з дітьми в користування кімнати відпочинку або кімнати матері і дитини на всіх вокзалах, де такі кімнати є.
«У середньому щодня у нас зупиняється 20–25 чоловік, які приїхали зі Сходу. Вони можуть жити в наших номерах кілька днів. Також у нас створені всі умови для догляду за дітьми. Є кімната прийому їжі з холодильником, в наявності також столи для сповивання грудних немовлят. Старші діти своє дозвілля можуть провести в ігровій кімнаті», — повідомила В. Білик, заступник начальника вокзалу Київ-Пасажирський.