Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Вокзал Київ-ПасажирськийУкрзалізниця продовжує гуманітарні перевезення пасажирів із зони бойових дій. Станом на 16 вересня перевезено понад 11 тис. осіб. Сума перевезень склала 1 млн 140 тис. грн.

 

 

У вокзальних комплексах великих міст вже давно діють створені за підтримки залізничників інформаційні центри, в яких біженці можуть отримати консультації щодо проживання, працевлаштування, отримання пенсій і вирішення інших життєво важливих для них питань. Крім того, Укрзалізниця доручила працівникам вокзалів надавати переселенцям максимальну підтримку. Зокрема, було вирішено безкоштовно надавати жителям Донбасу з дітьми в користування кімнати відпочинку або кімнати матері і дитини на всіх вокзалах, де такі кімнати є.
«У середньому щодня у нас зупиняється 20–25 чоловік, які приїхали зі Сходу. Вони можуть жити в наших номерах кілька днів. Також у нас створені всі умови для догляду за дітьми. Є кімната прийому їжі з холодильником, в наявності також столи для сповивання грудних немовлят. Старші діти своє дозвілля можуть провести в ігровій кімнаті», — повідомила В. Білик, заступник начальника вокзалу Київ-Пасажирський.