Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

5218ca665dbc22f753fa41647e 4f440576Державна адміністрація залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") у липні завдяки налагодженню поставок матеріалів в колійне господарство розпочала виконання запланованих ремонтних робіт.

Як повідомила прес-служба Укрзалізниці, в серпні почалися колійні роботи на напрямках Волноваха - Комиш-Зоря та Жмеринка-Вапнярка.

Так, станом на 10 серпня залізничники виконали капітальний ремонт понад 160 км шляхів, більш 411 шляхів піддали середньому ремонту та понад 318 км - комплексно-оздоровчий. Замінили на нові 34 комплекти стрілочних переводів.

 

"У серпні шляховики розпочали роботу на напрямках Волноваха - Комиш-Зоря, де здійснюється заміна рейко-шпальної решітки, і Жмеринка-Вапнярка, де планується виконати різні види ремонту більше 55 км других колій, у тому числі замінити дефектні елементи верхньої будови, рельсо- шпальну решітку, очистити щебеневий баласт. Це все сприятиме підвищенню швидкості руху поїздів на даному напрямку ", - відзначає" Укрзалізниця ".

 

Крім здійснення ремонту шляхів, залізничники збільшили обсяги ремонту вантажних вагонів і локомотивів, що дозволило задовольнити потреби у перевезенні вантажів.

Для збільшення обсягів перевезення вантажів у липні цього року деповським і капітальним ремонтами було охоплено на 110 вагонів більше плану. Зокрема, залізничники відремонтували 2328 вантажних вагонів, у тому числі 1009 піввагонів, 105 окатишевозів і 485 зерновозів.

 

"За дорученням керівництва" Укрзалізниці "для забезпечення перевезень зростаючих обсягів вантажів відбувається коригування фінансових планів підприємств щодо збільшення обсягів ремонту вагонів у другому півріччі 2015 на 3179 одиниць. Так, у серпні заплановано відремонтувати 2617 вагонів, у тому числі 1380 піввагонів, 120 окатишевозів і 470 зерновозів ", - зазначено в повідомленні.