Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

5218ca665dbc22f753fa41647e 4f440576Державна адміністрація залізничного транспорту України ("Укрзалізниця") у липні завдяки налагодженню поставок матеріалів в колійне господарство розпочала виконання запланованих ремонтних робіт.

Як повідомила прес-служба Укрзалізниці, в серпні почалися колійні роботи на напрямках Волноваха - Комиш-Зоря та Жмеринка-Вапнярка.

Так, станом на 10 серпня залізничники виконали капітальний ремонт понад 160 км шляхів, більш 411 шляхів піддали середньому ремонту та понад 318 км - комплексно-оздоровчий. Замінили на нові 34 комплекти стрілочних переводів.

 

"У серпні шляховики розпочали роботу на напрямках Волноваха - Комиш-Зоря, де здійснюється заміна рейко-шпальної решітки, і Жмеринка-Вапнярка, де планується виконати різні види ремонту більше 55 км других колій, у тому числі замінити дефектні елементи верхньої будови, рельсо- шпальну решітку, очистити щебеневий баласт. Це все сприятиме підвищенню швидкості руху поїздів на даному напрямку ", - відзначає" Укрзалізниця ".

 

Крім здійснення ремонту шляхів, залізничники збільшили обсяги ремонту вантажних вагонів і локомотивів, що дозволило задовольнити потреби у перевезенні вантажів.

Для збільшення обсягів перевезення вантажів у липні цього року деповським і капітальним ремонтами було охоплено на 110 вагонів більше плану. Зокрема, залізничники відремонтували 2328 вантажних вагонів, у тому числі 1009 піввагонів, 105 окатишевозів і 485 зерновозів.

 

"За дорученням керівництва" Укрзалізниці "для забезпечення перевезень зростаючих обсягів вантажів відбувається коригування фінансових планів підприємств щодо збільшення обсягів ремонту вагонів у другому півріччі 2015 на 3179 одиниць. Так, у серпні заплановано відремонтувати 2617 вагонів, у тому числі 1380 піввагонів, 120 окатишевозів і 470 зерновозів ", - зазначено в повідомленні.