Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Під час ремонту вагонівУпродовж 10 місяців поточного року Укрзалізниця на підпорядкованих заводах та у вагонних депо відремонтувала 27 012 вантажних вагонів різних типів.

 

 

Найбільше відновлено 14 738 піввагонів, адже вони є найзатребуванішим рухомим складом для перевезення вантажів. Окрім того, деповським та капітальним ремонтами охоплено 3527 хопер-зерновозів, 2268 критих вагонів, 1465 цистерн і 1307 хопер-цементовозів. Також відремонтовано 703 фітингові платформи, 420 платформ та 2584 інших вантажних вагонів. За 2 місяці 2014-го ще планується піддати ремонту 5024 вантажні вагони парку Укрзалізниці.
Окрім деповських і капітальних видів ремонту, в 2014 році модернізовано 126 вантажних вагонів Укрзалізниці — 103 зерновози та 23 цистерни. «Під час модернізації візки вагонів оснащуються зносостійкими елементами. Це дозволяє запобігти передчасному вилученню з експлуатації рухомого складу через дефекти деталей візків», – зазначають у департаменті вагонного господарства Укрзалізниці.
Вагонні депо залізниць України виконали замовлення з ремонту і 14 563 вагонів промислових підприємств, а саме 8640 піввагонів, 3570 цистерн, 133 хопер-цементовозів, 111 платформ, 59 критих, 46 хопер-зерновозів та 2004 інших вагонів.

За темою: Протягом листопада–грудня на підприємствах вагонного господарства Укрзалізниці — ДП «Укрспецвагон» і ДП «Дарницький ВРЗ» — планується збудувати 127 вантажних вагонів