Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

401866Цього літа діти залізничників зможуть відпочити в 13 галузевих оздоровчих закладах, розташованих в екологічно чистих куточках України.

Оздоровлення проводитиметься змінами, кожна тривалістю від 15 до 21 доби – оптимально для повноцінного, насиченого враженнями відпочинку. Батькам – працівникам галузі – путівка коштуватиме від 10 до 30% її повної вартості. Решта компенсуватиметься за рахунок підприємств, відомчих профспілок і регіональних відділень фонду соціального страхування від тимчасової втрати працездатності.

 

У ході підготовки до літнього сезону працівники залізниці доклали чимало зусиль для того, щоб умови проживання дітей були безпечними, харчування – смачним і корисним, протиепідеміологічні заходи – своєчасними. Кожен заклад перебуватиме під суворим санітарно-гігієнічним наглядом. Сиротам, дітям з малозабезпечених та багатодітних сімей, а також тим малюкам, які проживають у зонах з підвищеним радіологічним фоном, приділятиметься особлива увага.

Наразі залізничники завершують підготовку дитячих таборів до гостинного прийому перших маленьких відпочивальників. Готовність закладів визначатимуть комісії в складі представників місцевих органів влади, санітарно-епідеміологічних станцій і пожежної охорони.