Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

401866Цього літа діти залізничників зможуть відпочити в 13 галузевих оздоровчих закладах, розташованих в екологічно чистих куточках України.

Оздоровлення проводитиметься змінами, кожна тривалістю від 15 до 21 доби – оптимально для повноцінного, насиченого враженнями відпочинку. Батькам – працівникам галузі – путівка коштуватиме від 10 до 30% її повної вартості. Решта компенсуватиметься за рахунок підприємств, відомчих профспілок і регіональних відділень фонду соціального страхування від тимчасової втрати працездатності.

 

У ході підготовки до літнього сезону працівники залізниці доклали чимало зусиль для того, щоб умови проживання дітей були безпечними, харчування – смачним і корисним, протиепідеміологічні заходи – своєчасними. Кожен заклад перебуватиме під суворим санітарно-гігієнічним наглядом. Сиротам, дітям з малозабезпечених та багатодітних сімей, а також тим малюкам, які проживають у зонах з підвищеним радіологічним фоном, приділятиметься особлива увага.

Наразі залізничники завершують підготовку дитячих таборів до гостинного прийому перших маленьких відпочивальників. Готовність закладів визначатимуть комісії в складі представників місцевих органів влади, санітарно-епідеміологічних станцій і пожежної охорони.