Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

ВШМ «Москва – Казань»14 серпня відбудеться перше засідання фахівців по Євразійському високошвидкісному транспортному коридору «Москва – Пекін».

 

У заході візьмуть участь представники федеральних органів влади і ВАТ «РЖД», а також із боку КНР — заступник голови Державного Комітету у справах розвитку і реформи С. Сяньпін, директор департаменту з науково-технічним і правовим справах Державного управління залізниць Я. Хесян, представники Міністерства закордонних справ, Міністерства комерції тощо.
На засіданні обговорюватимуться ключові питання реалізації проекту: основна інформація, ключові показники і характеристики. Також йтиметься про ВШМ «Москва – Казань» як пілотний проект російської частини Євразійського високошвидкісного транспортного коридору «Москва – Пекін». Також буде представлена основна інформація, ключові показники і характеристики. Учасники групи поговорять про китайський досвіді ВСМ.