Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

В. Морозов, начальник Білоруської залізниціУ Мінську відкрилося IV засідання Комісії Ради із залізничного транспорту з питань безпеки руху на залізничному транспорті.

 

 

Як зазначалося раніше, у вересні Білоруська залізниця стане організатором засідання Комісії Ради із залізничного транспорту з питань безпеки руху.
В. Морозов, начальник Білоруської залізниці, вітаючи учасників засідання, зазначив, що для залізничних адміністрацій забезпечення безпеки руху поїздів є найважливішим питанням. «Сьогодні дуже важлива політика пов'язана з організацією безпечного руху поїздів. Вона однозначно повинна бути узгодженою і йти в єдиному руслі розвитку», — зауважив він.
На порядку засідання Комісії — розгляд понад 10 питань. У тому числі планується обговорити безпеку залізничних переїздів, розглянути питання актуалізації Інструкції про порядок спільних дій залізничних адміністрацій держав-учасниць СНД, Латвії, Литви, Естонії із службового розслідування порушень безпеки руху в поїзній і маневровій роботі тощо.