Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

В. Морозов, начальник Білоруської залізниціУ Мінську відкрилося IV засідання Комісії Ради із залізничного транспорту з питань безпеки руху на залізничному транспорті.

 

 

Як зазначалося раніше, у вересні Білоруська залізниця стане організатором засідання Комісії Ради із залізничного транспорту з питань безпеки руху.
В. Морозов, начальник Білоруської залізниці, вітаючи учасників засідання, зазначив, що для залізничних адміністрацій забезпечення безпеки руху поїздів є найважливішим питанням. «Сьогодні дуже важлива політика пов'язана з організацією безпечного руху поїздів. Вона однозначно повинна бути узгодженою і йти в єдиному руслі розвитку», — зауважив він.
На порядку засідання Комісії — розгляд понад 10 питань. У тому числі планується обговорити безпеку залізничних переїздів, розглянути питання актуалізації Інструкції про порядок спільних дій залізничних адміністрацій держав-учасниць СНД, Латвії, Литви, Естонії із службового розслідування порушень безпеки руху в поїзній і маневровій роботі тощо.