Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

DSC 0172Своїми захопленнями та творчими доробками з працівниками апарату Укрзалізниці поділилися 22 талановиті залізничниці на спеціальній виставці з нагоди православного жіночого дня – свята жон-мироносиць. Виставка тривала з 22 квітня по 7 травня в приміщенні Державної адміністрації залізничного транспорту.

 

 

Розмаїття захоплень, оригінальність стилів і майстерність авторів робіт приємно вразили відвідувачів виставки. Учасниками заходу стали представниці більшості структурних підрозділів Укрзалізниці. На виставці вони поділилися з колегами тим, як цікаво і корисно проходить їх дозвілля.
Живопис, декоративно-прикладне мистецтво, в’язання, вишивка та інші цікавинки – талановитим рукам та оригінальним ідеям залізничниць підкорилися різні матеріали. Кожен із експонатів міг претендувати на звання ексклюзивного подарунка. Зокрема, на виставці представили чудові текстильні ляльки в стилі тільда, завдяки яким будь-яка оселя стає теплішою та затишнішою. Увагу відвідувачів також привернула колекція ляльок, виготовлена в дусі японського мистецтва амігурумі, вразили емоційні пейзажі та тонка лірика.
Віртуозне володіння кількома видами рукоділля в поєднанні з натхненням породжує дивовижні речі печворк: дитяча ковдра, оригінальна подушка, зручний рюкзак тощо. Виготовлені власноруч прикраси з бісеру та напівкоштовного каміння, віртуозна вишивка стрічками, хрестиком та бісером, плетіння підтвердили витончений смак і дивовижну посидючість майстринь-залізничниць. Ювелірної точності вимагає і квілінг – стародавнє мистецтво створення невагомих композицій зі скручених смужок паперу, продемонстрованих на виставці.
Неповторний розпис тканини, квіти з атласних стрічок – канзаші (традиційні японські прикраси для волосся), петриківський розпис, національні віночки, декупаж, композиції з цукерок, популярний «hаnd made» – іграшки, прикраси, одяг, предмети інтер’єру – таким багатогранним виявився світ захоплень працівниць Укрзалізниці.