Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

DSC 0172Своїми захопленнями та творчими доробками з працівниками апарату Укрзалізниці поділилися 22 талановиті залізничниці на спеціальній виставці з нагоди православного жіночого дня – свята жон-мироносиць. Виставка тривала з 22 квітня по 7 травня в приміщенні Державної адміністрації залізничного транспорту.

 

 

Розмаїття захоплень, оригінальність стилів і майстерність авторів робіт приємно вразили відвідувачів виставки. Учасниками заходу стали представниці більшості структурних підрозділів Укрзалізниці. На виставці вони поділилися з колегами тим, як цікаво і корисно проходить їх дозвілля.
Живопис, декоративно-прикладне мистецтво, в’язання, вишивка та інші цікавинки – талановитим рукам та оригінальним ідеям залізничниць підкорилися різні матеріали. Кожен із експонатів міг претендувати на звання ексклюзивного подарунка. Зокрема, на виставці представили чудові текстильні ляльки в стилі тільда, завдяки яким будь-яка оселя стає теплішою та затишнішою. Увагу відвідувачів також привернула колекція ляльок, виготовлена в дусі японського мистецтва амігурумі, вразили емоційні пейзажі та тонка лірика.
Віртуозне володіння кількома видами рукоділля в поєднанні з натхненням породжує дивовижні речі печворк: дитяча ковдра, оригінальна подушка, зручний рюкзак тощо. Виготовлені власноруч прикраси з бісеру та напівкоштовного каміння, віртуозна вишивка стрічками, хрестиком та бісером, плетіння підтвердили витончений смак і дивовижну посидючість майстринь-залізничниць. Ювелірної точності вимагає і квілінг – стародавнє мистецтво створення невагомих композицій зі скручених смужок паперу, продемонстрованих на виставці.
Неповторний розпис тканини, квіти з атласних стрічок – канзаші (традиційні японські прикраси для волосся), петриківський розпис, національні віночки, декупаж, композиції з цукерок, популярний «hаnd made» – іграшки, прикраси, одяг, предмети інтер’єру – таким багатогранним виявився світ захоплень працівниць Укрзалізниці.