Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Метрополітен м. ГельсінкіПідрядник проекту Länsimetro Oy обрав субпідрядників на другому етапі розширення мережі метро Гельсінкі.

 

 

 

Нова ділянка споруджується у західному напрямі до станції Еспоо. Контракти з проходки тунелю були передані Destia (€13 млн) і Kalliorakennus-Yhtiöt (€7,9 млн). Консалтингова група Sigma, що включає Finnmap Infra, Kalliosuunnittelu Rockplan, WSP Finland, Sipti і Saanio&Riekkola, виконає проектні роботи на трьох станціях (€2,9 млн). Pöyry Finland здійснить конструкційні роботи у машинобудуванні (€2,3 млн). Pöyry Finland та Ramboll Finland спроектують західну частину, у тому числі 2 станції і депо (€3,3 млн), в той час, як консалтингова група Sigma виконає конструкторські роботи в машинобудуванні (€2,7 млн). Granlund і Ramboll Finland отримали контракти з конструкції систем кондиціонування та вентиляції (€2,9 млн), а NNG — електричних систем (€2,7 м). Sweco має договір управління проектом (€19 млн).
7-км ділянка Matinkylä – Kivenlahti  буде закінчена в 2020 році. Будівництво першої фази від Ruoholahti до Matinkylä почалося в 2009 році. Прокладка колії має розпочатися в лютому,  а введення в експлуатацію очікується в серпні 2016 року.