Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Метрополітен м. ГельсінкіПідрядник проекту Länsimetro Oy обрав субпідрядників на другому етапі розширення мережі метро Гельсінкі.

 

 

 

Нова ділянка споруджується у західному напрямі до станції Еспоо. Контракти з проходки тунелю були передані Destia (€13 млн) і Kalliorakennus-Yhtiöt (€7,9 млн). Консалтингова група Sigma, що включає Finnmap Infra, Kalliosuunnittelu Rockplan, WSP Finland, Sipti і Saanio&Riekkola, виконає проектні роботи на трьох станціях (€2,9 млн). Pöyry Finland здійснить конструкційні роботи у машинобудуванні (€2,3 млн). Pöyry Finland та Ramboll Finland спроектують західну частину, у тому числі 2 станції і депо (€3,3 млн), в той час, як консалтингова група Sigma виконає конструкторські роботи в машинобудуванні (€2,7 млн). Granlund і Ramboll Finland отримали контракти з конструкції систем кондиціонування та вентиляції (€2,9 млн), а NNG — електричних систем (€2,7 м). Sweco має договір управління проектом (€19 млн).
7-км ділянка Matinkylä – Kivenlahti  буде закінчена в 2020 році. Будівництво першої фази від Ruoholahti до Matinkylä почалося в 2009 році. Прокладка колії має розпочатися в лютому,  а введення в експлуатацію очікується в серпні 2016 року.