Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Мобільний терміналПерша партія таких пристроїв (7 терміналів) вже проходить тестування в поїзді міжрегіональних ліній бізнес-класу № 703 / 704 Вітебськ Мінськ.

 

 

 

Нині інформація про пасажирів, які оформили квитки з електронною реєстрацією, передається поїзним бригадам на паперовому носії. Впровадження ж системи автоматизованого контролю посадки пасажирів дозволяє передавати її безпосередньо в поїзд по бездротових каналах зв'язку із застосуванням мобільних терміналів.

Пасажирам, які оформлили квиток через Інтернет з електронною реєстрацією на поїзд № 703 / 704, необхідно звернути увагу на штрих-код у бланку замовлення. Його можна показати провідникові на мобільному телефоні, планшеті або на роздрукованому бланку замовлення. Якщо вагон уже оснащений мобільним терміналом, провідник, зчитавши штрих-код, оперативно знайде вас в електронній відомості.

Найближчим часом на дорогу надійде ще 80 мобільних терміналів. Ними в першу чергу будуть оснащуватися поїзда регіональних і міжрегіональних ліній бізнес-класу.

Закінчуючи тестування, системи автоматизованого контролю посадки пасажирів Білоруська залізниця планує повністю відмовитися від паперових технологій передачі інформації про пасажирів з електронною реєстрацією в поїздах, обладнаних мобільними терміналами. Впровадження такої системи є одним з перспективних напрямків розвитку автоматизованих способів контролю проїзду на Білоруській залізниці та обумовлено зростанням популярності послуги електронної реєстрації.

У І півріччі поточного року через онлайн-систему продажу проїзних документів Білоруської залізниці було придбано 451,6 тис. проїзних документів на поїзди, що перевищило рівень аналогічного періоду минулого року в 2,1 рази. У тому числі 365 тис. квитків було оформлено з використанням послуги електронної реєстрації, що майже в 3 рази більше, ніж у січні–червні 2013 року.

Послуга електронної реєстрації, яка дозволяє не оформляти в касі проїзний документ, на сьогодні доступна при купівлі квитків на всі потяги міжрегіональних ліній і регіональних ліній бізнес-класу, що курсують у межах Білорусі; на всі поїзди в прямому сполученні Білорусь – Росія (без транзиту територією інших держав), поїзд Мінськ – Рига, а також на всі поїзди в прямому сполученні Мінськ – Вільнюс.