Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

2907 184659

Відновлення ділянки залізниці Микитівка-Майорське практично завершено, повідомив віце-прем'єр Валерій Вощевський за підсумками минулого у вівторок першого засідання міжвідомчої робочої групи з підготовки об'єктів ПЕК до опалювального сезону 2015/2016 рр.

 

"На сьогодні практично завершено ремонтні роботи на залізничному напрямку Майорське-Микитівка. На завтра запланований запуск в тестовому режимі пробного поїзда на цій ділянці. Єдиний можливий спосіб вирішення задачі з вивезення вугілля з Донбасу - забезпечити рух на цій ділянці", - написав він на своїй сторінці в Фейсбук.

 

За його словами, для відновлення ділянки був виконаний колосальний обсяг робіт. "Тепер треба, щоб це працювало. Для цього потрібно, щоб там не стріляли. Також необхідно організувати пропускний пункт", - додав віце-прем'єр.


В.Вощевський також повідомив, що ПАТ "Центренерго" планує щомісячно імпортувати близько 200 тис. Тонн вугілля.
Крім того, розглядається можливість підключення Луганської ТЕС до об'єднаної енергосистеми України, на складі якої знаходиться близько 0,5 млн тонн вугілля.

 

Раніше генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко зазначав, що відновлення ділянки залізниці Микитівка-Майорське дозволить збільшити вивіз вугілля антрацитної групи із зони АТО на 350-400 тис. Тонн на місяць.