Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Панорама мосту через р. ВілламеттПочалася дослідна експлуатація легкорейкової залізниці на переправі Tilikum у Портленді.

 

 

 

Оператор мережі швидкісного трамваю TriMet відзначає, що 524-метровий вантовий міст є найдовшим неавтомобТрамвай на мосту через р. Вілламеттільним транзитним мостом у США. Він буде використовуватися також для руху автобусів, велосипедів та пішоходів. На першому етапі мостом курсуватимуть трамваї і легкорейкові поїзди (швидкісні трамваї).

Будівництво почалося в червні 2011 року. Вартість склала $134,6 млн. Фінансування здійснювалося за рахунок федеральних субсидій, доходів від продажу лотерейних квитків і коштів оператора TriMet. Міст стане частиною 11,7-км MAX Orange Line легкорейкової ділянки до передмістя Мілуокі, відкриття якої заплановано на 12 вересня 2015 року.