Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

О. Дудніков, гендиректор ТОВ «Єловське – Трансбуд»Готовність об'єктів на залізничній магістралі Томмот – Якутськ (Нижній Бест) складає 90%.

 

«Незважаючи на складнощі, ми маємо намір вже з наступного тижня разом із Росжелдор почати роботу з передачі пускового комплексу «Томмот – Якутськ (Нижній Бест)» у режим тимчасової експлуатації в цьому році. Стратегічним завданням залишається завершення будівництва в 2015 році», — зауважив О. Дудніков, гендиректор ТОВ «Єловське – Трансбуд».
За його словами, залізничники готові брати участь у конкурсах із будівництва під'їзних шляхів до місць освоєння корисних копалин у Південній Якутії. Крім того, О. Дудніков вважає за необхідне наполягати на будівництві суміщеного автомобільно-залізничного моста через Лену в районі Якутська.