Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Хопер для перевезення мінеральних добривЗа два з половиною роки вагонобудівники випустили 10 тис. вагонів. Ювілейним вантажним вагоном став хопер для перевезення мінеральних добрив.

 

 

 

Тихвинський вагонобудівний завод входить до складу Науково-виробничої корпорації «Об'єднана вагонна компанія» (ОВК).Перший заступник генерального директора із загального управління ОВК Д. Бовикін зазначив, що про економічні переваги інноваційних вагонів давно відомо на ринку. «Факт випуску 10-тисячного вагона Тихвінського вагонобудівного заводу свідчить про те, що тепер ці переваги доступні масовому споживачеві», — зауважив він.
Оснащений інноваційними візками з осьовим навантаженням 25 тс, вагон було відправлено до транспортної компанії ЗАТ «Акрон-Транс». Генеральний директор компанії І. Крупський пояснив, що «Акрон» вже має успішний досвід експлуатації інноваційних вагонів моделі 19-9835-01, оснащених візками 23,5 тс, виробництва Тихвинського заводу. «Ми суттєво скоротили вартість наших перевезень завдяки діючій для такої моделі вагонів пільгової тарифної схеми на порожній пробіг. Сьогодні нам цікаво отримати ще й переваги використання рухомого складу підвищеної вантажопідйомності», — наголосив І. Крупський.
Збільшені габарити кузова і навантаження на вісь 25 тс дозволяють реалізувати підвищену на 5–6 т вантажопідйомність вагона до 76,5 т для широкої номенклатури вантажів.
Додатковий економічний ефект від використання таких вагонів отримують як оператори рухомого складу, так і вантажовідправники за рахунок збільшення прибутковості оперування і зниження вартості перевезення тонни вантажу.
У 2014 році на підприємствах ОВК планується випустити до 15 тис. вантажних вагонів з поліпшеними характеристиками, велика частина яких — з підвищеним осьовим навантаженням 25 тс.