Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Хопер для перевезення мінеральних добривЗа два з половиною роки вагонобудівники випустили 10 тис. вагонів. Ювілейним вантажним вагоном став хопер для перевезення мінеральних добрив.

 

 

 

Тихвинський вагонобудівний завод входить до складу Науково-виробничої корпорації «Об'єднана вагонна компанія» (ОВК).Перший заступник генерального директора із загального управління ОВК Д. Бовикін зазначив, що про економічні переваги інноваційних вагонів давно відомо на ринку. «Факт випуску 10-тисячного вагона Тихвінського вагонобудівного заводу свідчить про те, що тепер ці переваги доступні масовому споживачеві», — зауважив він.
Оснащений інноваційними візками з осьовим навантаженням 25 тс, вагон було відправлено до транспортної компанії ЗАТ «Акрон-Транс». Генеральний директор компанії І. Крупський пояснив, що «Акрон» вже має успішний досвід експлуатації інноваційних вагонів моделі 19-9835-01, оснащених візками 23,5 тс, виробництва Тихвинського заводу. «Ми суттєво скоротили вартість наших перевезень завдяки діючій для такої моделі вагонів пільгової тарифної схеми на порожній пробіг. Сьогодні нам цікаво отримати ще й переваги використання рухомого складу підвищеної вантажопідйомності», — наголосив І. Крупський.
Збільшені габарити кузова і навантаження на вісь 25 тс дозволяють реалізувати підвищену на 5–6 т вантажопідйомність вагона до 76,5 т для широкої номенклатури вантажів.
Додатковий економічний ефект від використання таких вагонів отримують як оператори рухомого складу, так і вантажовідправники за рахунок збільшення прибутковості оперування і зниження вартості перевезення тонни вантажу.
У 2014 році на підприємствах ОВК планується випустити до 15 тис. вантажних вагонів з поліпшеними характеристиками, велика частина яких — з підвищеним осьовим навантаженням 25 тс.