Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

399955

     Переможцем конкурсних торгів Укрзалізниці щодо закупівлі аудиторських послуг за міжнародними стандартами фінансової звітності стало ТОВ «Ернст енд Янг Аудиторські послуги». Про це 14 квітня повідомив конкурсний комітет під час онлайн трансляції визначення переможця торгів. Переглянути відео можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=qOhsT4gqoAs

   

ТОВ «Ернст енд Янг Аудиторські послуги» набрало максимальну кількість балів. Серед критеріїв оцінки пакету документів – вартість, якість виконання та умови надання послуг. Документи найближчими днями будуть оприлюднені на офіційному порталі державних закупівель.

Нагадаємо, що учасниками торгів були дві компанії: Товариство з обмеженою відповідальністю Аудиторська фірма «ПрайсвотерхаусКуперс (Аудит)», яка оцінила свої аудиторські послуги в 25 млн грн з ПДВ, та Товариство з обмеженою відповідальністю «Ернст енд Янг Аудиторські послуги», комерційна пропозиція якого становила 19,8 млн грн з ПДВ.

Конкурс проводився з метою отримання аудиторських звітів щодо зведеної фінансової звітності Укрзалізниці за 2014 та 2015 роки та звіту щодо огляду проміжної скороченої зведеної фінансової звітності за І півріччя 2015 року. А також для підтвердження фінансових коефіцієнтів, що розраховані Укрзалізницею, відповідно до умов кредитних договорів, укладених замовником з банками-кредиторами, станом на 31.12.2014, 30.06.2015, 31.12.2015.

http://uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/399955/