Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

А. Матісс, міністр транспорту Латвії, і А. Сивак, міністр транспорту і комунікацій БілорусіМіжнародний маршрут Полоцьк – Даугавпілс пройде по території Вітебської області і, за попередніми оцінками фахівців, буде затребуваний і економічно вигідний.

 

 

На цей напрямок припадає 13% експорту всіх білоруських зовнішньоторговельних вантажів і половина транзитних перевезень по Білоруській залізниці.
А. Матісс, міністр транспорту Латвії: «Білоруська залізниця в хорошому стані, модернізована. Є необхідна пропускна здатність, щоб обробляти весь обсяг вантажів, який проходить через територію Білорусі. Ми, в свою чергу, теж готові реконструювати необхідні вузли з латвійської сторони, щоб забезпечити потік вантажів із Білорусі».
А. Сивак, міністр транспорту і комунікацій Білорусі: «У перспективі у нас є електрифікація. Це обговорюється на рівні керівників доріг. Підписані відповідні документи. Але тут важливо працювати синхронно. І робити це треба не для того, щоб один поїзд прискорити, а щоб наростити обсяги транзитного вантажу».

 

Нагадаємо: раніше керівники Білоруської та Латвійської залізниць обговорили підсумки спільної роботи з перевезення вантажів.