Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

А. Матісс, міністр транспорту Латвії, і А. Сивак, міністр транспорту і комунікацій БілорусіМіжнародний маршрут Полоцьк – Даугавпілс пройде по території Вітебської області і, за попередніми оцінками фахівців, буде затребуваний і економічно вигідний.

 

 

На цей напрямок припадає 13% експорту всіх білоруських зовнішньоторговельних вантажів і половина транзитних перевезень по Білоруській залізниці.
А. Матісс, міністр транспорту Латвії: «Білоруська залізниця в хорошому стані, модернізована. Є необхідна пропускна здатність, щоб обробляти весь обсяг вантажів, який проходить через територію Білорусі. Ми, в свою чергу, теж готові реконструювати необхідні вузли з латвійської сторони, щоб забезпечити потік вантажів із Білорусі».
А. Сивак, міністр транспорту і комунікацій Білорусі: «У перспективі у нас є електрифікація. Це обговорюється на рівні керівників доріг. Підписані відповідні документи. Але тут важливо працювати синхронно. І робити це треба не для того, щоб один поїзд прискорити, а щоб наростити обсяги транзитного вантажу».

 

Нагадаємо: раніше керівники Білоруської та Латвійської залізниць обговорили підсумки спільної роботи з перевезення вантажів.