Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

598495848594500033

  Транспортники України та Федеративної Республіки Німеччина 5 травня у Києві обговорили питання двостороннього співробітництва щодо подальшого розвитку залізничної галузі. Обговорення відбулося в рамках візиту до Києва Державного секретаря Міністерства транспорту та цифрової інфраструктури ФРН Райнера Бомби.

   

У робочих зустрічах з німецькою делегацією взяли участь керівництво та фахівці Міністерства інфраструктури України, менеджмент Укрзалізниці, а також фахівці у галузі дорожнього господарства та водних шляхів, оскільки на в ході переговорів йшлося про співпрацю і в цих напрямках.

Заступник Міністра інфраструктури України Микола Снітко зазначив, що для України є цінним успішний досвід ФРН щодо реформування залізничного транспорту і наголосив на необхідності консультацій німецьких колег щодо оцінки моделі реформування українських залізниць, нової редакції Закону України «Про залізничний транспорт», недискримінаційного доступу до інфраструктури учасників транспортного ринку з дотриманням вимог безпеки, розподілу господарюючої та управлінської функцій і визначення механізмів імплементації директив Європейського Союзу в залізничній галузі.

«Україна враховує досвід реформування залізничної галузі багатьох держав. В ФРН цей процес розпочався понад 20 років тому і є відчутні позитивні зміни. Тому ми зацікавлені у продовженні співпраці, обміну досвідом у подальшому, зокрема, і в питанні розробки стратегії розвитку залізничного транспорту», - зазначив Микола Снітко.

За його словами,  сьогодні залізничний транспорт України забезпечує майже 80%  вантажоперевезень та 45% пасажироперевезень, важливо ці обсяги не втратити в умовах значної зношеності рухомого складу та дефіциту коштів. 

У свою чергу, керівник відділу залізничної політики Міністерства транспорту та цифрової інфраструктури ФРН Вольфганг Кюпер наголосив на великій підтримці держави німецьким залізницям, зокрема, у погашенні боргів, так держава досі сплачує 4,5 млрд євро щороку боргових зобов’язань, а для розвитку приміського сполучення та інфраструктури федеральні землі отримують від держави 7,5 млрд євро. В Україні ж держава не може взяти на себе роль компенсатора коштів, тому необхідно побудувати ефективну структуру в процесі акціонування.   

Як зазначив Микола Снітко, в Україні на компенсацію збиткових пасажирських перевезень залізниці щорічно витрачають близько 37 млн євро за рахунок вантажних  перевезень, що економічно не ефективно. У приміському секторі існує необхідність монетизації пільг. Очікується, що акціонерне товариство «Українська залізниця» буде створене вже у вересні цього року.