Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Третій зліт машиністів Білоруської залізниці Третій зліт машиністів пройде 12–14 листопада в п'яти містах Білорусі — Мінську, Барановичах, Бресті, Гомелі, Вітебську.

 

 


12 листопада в Мінську в Палаці культури та спорту залізничників відбудеться урочисте відкриття Третього зльоту машиністів за участі начальника Білоруської залізниці.
Під час засідання робочих груп обговорюватимуться питання, актуальні не тільки для розвитку локомотивного господарства, а й Білоруської залізниці загалом.
Так, результатом роботи першої групи в локомотивному депо Мінськ має стати вироблення пропозицій щодо вдосконалення організації руху поїздів і маневрової роботи, економії паливно-енергетичних ресурсів.
Під час роботи другої групи у локомотивному депо Барановичі буде звернено увагу на поліпшення технічного стану локомотивного і моторвагонного парку дороги. Третя група працюватиме в Бресті. Головною темою обговорення буде безпека руху поїздів і підвищення відповідальності локомотивних бригад у забезпеченні перевізного процесу. Четверта група в локомотивному депо Гомель обговорить питання вдосконалення оплати праці, соціальної підтримки, підготовки кадрів і психологічного супроводу їх професійної діяльності. П'ята група відправиться в локомотивне депо Вітебськ. У сфері її уваги буде розвиток інфраструктури, поліпшення охорони праці і здоров'я представників локомотивних бригад.
Підсумком обговорень даних питань у всіх робочих групах стануть конкретні рішення.