Третій зліт машиністів Білоруської залізниці розпочне свою роботу в Мінську

Третій зліт машиністів Білоруської залізниці Третій зліт машиністів пройде 12–14 листопада в п'яти містах Білорусі — Мінську, Барановичах, Бресті, Гомелі, Вітебську.

 

 


12 листопада в Мінську в Палаці культури та спорту залізничників відбудеться урочисте відкриття Третього зльоту машиністів за участі начальника Білоруської залізниці.
Під час засідання робочих груп обговорюватимуться питання, актуальні не тільки для розвитку локомотивного господарства, а й Білоруської залізниці загалом.
Так, результатом роботи першої групи в локомотивному депо Мінськ має стати вироблення пропозицій щодо вдосконалення організації руху поїздів і маневрової роботи, економії паливно-енергетичних ресурсів.
Під час роботи другої групи у локомотивному депо Барановичі буде звернено увагу на поліпшення технічного стану локомотивного і моторвагонного парку дороги. Третя група працюватиме в Бресті. Головною темою обговорення буде безпека руху поїздів і підвищення відповідальності локомотивних бригад у забезпеченні перевізного процесу. Четверта група в локомотивному депо Гомель обговорить питання вдосконалення оплати праці, соціальної підтримки, підготовки кадрів і психологічного супроводу їх професійної діяльності. П'ята група відправиться в локомотивне депо Вітебськ. У сфері її уваги буде розвиток інфраструктури, поліпшення охорони праці і здоров'я представників локомотивних бригад.
Підсумком обговорень даних питань у всіх робочих групах стануть конкретні рішення.