Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Т. Комеков, посол Туркменістану в Азербайджані15 вересня у посольстві Туркменістану був проведений прес-брифінг, присвячений підсумкам проведеної 4 вересня в Ашхабаді Міжнародної конференції «Роль транзитно-транспортних коридорів у забезпеченні міжнародного співробітництва та сталого розвитку».

 

 

Як зауважив Т. Комеков, посол Туркменістану в Азербайджані, згідно з «Національною програмою соціально-економічного розвитку Туркменістану на 2011–2030 роки» туркменську державу визначено як трансконтинентальний економічний міст взаємодії європейської, азіатсько-тихоокеанської і південно-азіатської економічних систем. «Тому пріоритетним напрямком цієї довгострокової програми є випереджальний розвиток транспортно-комунікаційного комплексу, здатного в повному обсязі задовольняти потреби економіки та населення в транспортних послугах», — підкреслив він.

 

Нагадаємо: у міжнародній конференції з питань транзитно-транспортних коридорів взяв участь президент Туркменістану Г. Бердимухамедов.