Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Т. Комеков, посол Туркменістану в Азербайджані15 вересня у посольстві Туркменістану був проведений прес-брифінг, присвячений підсумкам проведеної 4 вересня в Ашхабаді Міжнародної конференції «Роль транзитно-транспортних коридорів у забезпеченні міжнародного співробітництва та сталого розвитку».

 

 

Як зауважив Т. Комеков, посол Туркменістану в Азербайджані, згідно з «Національною програмою соціально-економічного розвитку Туркменістану на 2011–2030 роки» туркменську державу визначено як трансконтинентальний економічний міст взаємодії європейської, азіатсько-тихоокеанської і південно-азіатської економічних систем. «Тому пріоритетним напрямком цієї довгострокової програми є випереджальний розвиток транспортно-комунікаційного комплексу, здатного в повному обсязі задовольняти потреби економіки та населення в транспортних послугах», — підкреслив він.

 

Нагадаємо: у міжнародній конференції з питань транзитно-транспортних коридорів взяв участь президент Туркменістану Г. Бердимухамедов.