Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Вокзал Дніпропетровськ-ГоловнийОдин з найбільших вокзалів Придніпровської магістралі — Дніпропетровськ-Головний — у 2014 році прийняв та відправив 24,4 тис. пасажирських поїздів, з яких 12,5 тис. у приміському сполученні, 11,9 тис. — у дальньому.

 

 

За інформацією прес-центру залізниці, цими поїздами протягом року скористалися 15 млн 046,7 тис. пасажирів   (1 млн 411,6 тис. подорожуючих у дальньому сполученні, 13 млн 635,1 тис. — у приміському).
У вокзальних кімнатах відпочинку торік зупинялись 4279 осіб, з яких 231 — безоплатно, у рамках доброчинної акції Укрзалізниці з допомоги вимушеним переселенцям зі східних регіонів України. А комфортні умови залу очікування для пасажирів з дітьми минулоріч оцінили майже 2,3 тис. дорослих та малих пасажирів Придніпровської залізниці. Ручну поклажу вокзальним камерам схову (автоматичним та стаціонарним) протягом року довірили 26 тис. 574 пасажири.