Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Поїзд ElronЗа минулий рік потяги залізничного підприємства Elron здійснили понад 5,8 млн поїздок, що на 43% більше, ніж у 2013-му році.

 

 

«2014-й рік, без сумніву, увійде в історію залізниці в Естонії, тому що на ринок була виведена послуга нового рівня — весь минулий рік ми встановлювали рекорди з перевезення пасажирів», — зауважив Р. Конго, керівник з продажу та розвитку Elron.
За словами Р. Конго, що найбільш популярним у минулому році був маршрут Таллінн – Палдіськи, за яким проїхали понад 1 млн разів.
«Метою в 2015 році є прибуток від продажу квитків, що складе €11,5 млн, — підкреслив Р. Конго. — Ми працюємо заради збільшення числа пасажирів і намагаємося зробити для них свою послугу зручніше і приємніше — цього року плануємо поліпшити якість Wi-Fi, налагодити пряме сполучення між Таллінном і Пярну тощо».