Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

О. Кава, радник мера КМДА з питань трнаспортуСтолична влада і керівництво Південно-Західної залізниці мають намір за I квартал 2015 року відкрити три нові станції міської кільцевої електрички — «Київська Русанівка», «Протасів Яр» і «Київ Московський».

 

 

За словами О. Кави, радника голови КМДА з питань транспорту, якщо Південно-західна залізниця вчасно відремонтує ці станції і платформи, то міська влада і комунальне підприємство «Київпастранс» зможуть встановити турнікети і каси для продажу квитків до квітня 2015 року.
Міська влада нині веде активну роботу з вирішення питання наповнення поїздів міської електрички та підвезення пасажирів до її станцій. О. Кава зазначив, що міська влада працює над тим, щоб скоротити відстань між зупинками наземного транспорту і станціями електрички на пересадочних вузлах. «Раніше цьому питанню не приділялося достатньо уваги, тому людині доводиться проходити в середньому 200–400 м. Зараз ми намагаємося, не порушуючи транспортних стандартів і правил дорожнього руху, скоротити цю відстань», — підкреслив він.