Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

О. Кава, радник мера КМДА з питань трнаспортуСтолична влада і керівництво Південно-Західної залізниці мають намір за I квартал 2015 року відкрити три нові станції міської кільцевої електрички — «Київська Русанівка», «Протасів Яр» і «Київ Московський».

 

 

За словами О. Кави, радника голови КМДА з питань транспорту, якщо Південно-західна залізниця вчасно відремонтує ці станції і платформи, то міська влада і комунальне підприємство «Київпастранс» зможуть встановити турнікети і каси для продажу квитків до квітня 2015 року.
Міська влада нині веде активну роботу з вирішення питання наповнення поїздів міської електрички та підвезення пасажирів до її станцій. О. Кава зазначив, що міська влада працює над тим, щоб скоротити відстань між зупинками наземного транспорту і станціями електрички на пересадочних вузлах. «Раніше цьому питанню не приділялося достатньо уваги, тому людині доводиться проходити в середньому 200–400 м. Зараз ми намагаємося, не порушуючи транспортних стандартів і правил дорожнього руху, скоротити цю відстань», — підкреслив він.