Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Залізниця КазахстануПроект із розширення казахстанської присутності на Каспійському морі, що включає будівництво портової зони в с. Курик, будівництво низки залізничних ліній і продовження розширення порту Актау, планується почати в 2015 році.

 

Нова портова зона і поромна переправа буде орієнтована значною мірою на обслуговування залізничного транспорту, з можливою переорієнтацією на обслуговування автомобілів. Обсяг інвестицій у цей проект становить понад 16 млрд тенге.

Північне розширення передбачає будівництво трьох терміналів. Один термінал буде сконцентрований на переробці експортного продукту — зерна, для чого буде побудована база перевалки і зберігання. Два інших термінали будуть орієнтовані на переробку генеральних видів вантажів, а також контейнерів.
Розширення порту Актау дозволить збільшити обсяг перевалки вантажів у порту на 2,5 млн т із доведенням загалом обсягу до 19 млн т. Загальний обсяг інвестицій у цей проект складе 38 млрд тенге (понад $160 млн).