Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Залізниця КазахстануПроект із розширення казахстанської присутності на Каспійському морі, що включає будівництво портової зони в с. Курик, будівництво низки залізничних ліній і продовження розширення порту Актау, планується почати в 2015 році.

 

Нова портова зона і поромна переправа буде орієнтована значною мірою на обслуговування залізничного транспорту, з можливою переорієнтацією на обслуговування автомобілів. Обсяг інвестицій у цей проект становить понад 16 млрд тенге.

Північне розширення передбачає будівництво трьох терміналів. Один термінал буде сконцентрований на переробці експортного продукту — зерна, для чого буде побудована база перевалки і зберігання. Два інших термінали будуть орієнтовані на переробку генеральних видів вантажів, а також контейнерів.
Розширення порту Актау дозволить збільшити обсяг перевалки вантажів у порту на 2,5 млн т із доведенням загалом обсягу до 19 млн т. Загальний обсяг інвестицій у цей проект складе 38 млрд тенге (понад $160 млн).