Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

403932Укрзалізниця виробляє нові вимоги до корпоративного спецодягу та взуття для працівників галузі. З цією метою 1-2 липня 2015 року Укрзалізниця провела у Києві виставку літнього спецодягу та спецвзуття, під час якої залізниці презентували той одяг, який сьогодні носять колійники, енергетики, складачі поїздів та інші працівники, а також представили експериментальні зразки, що можуть використовуватися в майбутньому.

За словами директора з корпоративного управління та мотивації персоналу Укрзалізниці Оксани Маріної, метою виставки було визначити, якою буде форма залізничників у майбутньому за якістю, стилем, кольором, дизайном, а також ознайомитися з продукцією кращих виробників та їх можливостями постачати великі партії одягу для потреб залізниць України.

«На даному етапі для нас дуже важливо визначити та вдосконалити ті універсальні за формою й оптимальні за ціною варіанти спецодягу, які відповідатимуть вимогам наших працівників щодо комфорту і якості, та вже у наступному році запропонувати костюми, які залізничники будуть носити не тому, що так вимагають інструкції, а тому, що в них насправді зручно і безпечно», - зазначила Оксана Маріна.

На залізничному транспорті надзвичайно важливо, насамперед з точки зору безпеки праці, щоб люди працювали саме у спецодязі. Тож учасники виставки були одностайні у тому, щоб яскравий помаранчевий колір, який видно з далекої відстані, й надалі обов’язково був присутній у костюмах колійників, електромонтерів контактної мережі, оглядачів вагонів та інших працівників. Оновлені спецівки також матимуть декоративні елементи, що відображають світло. Також, зокрема, запропоновано доповнити костюми бейсболками для комфортності та захисту від впливу шкідливих виробничих факторів, а в деяких костюмах замінити штани на напівкомбінезони.

У результаті виставки з поміж шести десятків бавовняних костюмів для залізничників найбільш поширених спеціальностей, зокрема електромонтерів контактної мережі, монтерів колії, машиністів рухомого складу, оглядачів вагонів, приймальників вантажу і багажу, складачів поїздів, регулювальників швидкості руху вагонів учасники виставки відібрали три універсальні варіанти спецодягу. Вони будуть доопрацьовані робочою групою, до якої увійдуть представники служб залізниць, відповідальних за постачання спецодягу.

 

Прес-центр Укрзалізниці