Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Підземний тунельЗалізничне сполучення між Києвом та аеропортом «Бориспіль» — проект «Повітряний експрес» — здійснюватиметься безпосередньо на території аеропорту через підземний тунель.

 

 

Як розповів К. Бондарєв, перший заступник голови Держінвестпроекту, до цього часу вирішувалося питання способу примикання електропоїздів у термінал «D» аеропорту «Бориспіль». «Власне, проблему тепер можна вважати вирішеною. 12 листопада відбулася нарада за участі в. о. міністра транспорту, генерального підрядника будівництва з китайської сторони і Держінвестпроекту, де було прийнято рішення про будівництво тунелю в аеропорту «Бориспіль», оскільки наземне будівництво в результаті могло б створити перешкоди для роботи аеронавігаційного обладнання аеропорту», — зауважив К. Бондарєв.
Завершити проект будівництва тунелю планується в І кварталі 2015 року, після чого він пройде державну експертизу і буде представлений на затвердження Кабміну.

Довідка. Національний проект «Повітряний експрес» передбачає створення швидкісного пасажирського сполучення між ст. «Київ-Пасажирський» і міжнародним аеропортом «Бориспіль». Інфраструктурний проект реалізується на окупній основі за рахунок коштів Ексімбанку Китаю. Загальна сума кредиту становить $372 млн. Кредит виділятиметься двома траншами. Перший транш ($52 млн) був виділений у 2013 році і спрямований на виконання проектних і підготовчих робіт. Другий транш ($320 млн) забезпечить безпосередньо будівництво інфраструктурних об'єктів.