Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Підземний тунельЗалізничне сполучення між Києвом та аеропортом «Бориспіль» — проект «Повітряний експрес» — здійснюватиметься безпосередньо на території аеропорту через підземний тунель.

 

 

Як розповів К. Бондарєв, перший заступник голови Держінвестпроекту, до цього часу вирішувалося питання способу примикання електропоїздів у термінал «D» аеропорту «Бориспіль». «Власне, проблему тепер можна вважати вирішеною. 12 листопада відбулася нарада за участі в. о. міністра транспорту, генерального підрядника будівництва з китайської сторони і Держінвестпроекту, де було прийнято рішення про будівництво тунелю в аеропорту «Бориспіль», оскільки наземне будівництво в результаті могло б створити перешкоди для роботи аеронавігаційного обладнання аеропорту», — зауважив К. Бондарєв.
Завершити проект будівництва тунелю планується в І кварталі 2015 року, після чого він пройде державну експертизу і буде представлений на затвердження Кабміну.

Довідка. Національний проект «Повітряний експрес» передбачає створення швидкісного пасажирського сполучення між ст. «Київ-Пасажирський» і міжнародним аеропортом «Бориспіль». Інфраструктурний проект реалізується на окупній основі за рахунок коштів Ексімбанку Китаю. Загальна сума кредиту становить $372 млн. Кредит виділятиметься двома траншами. Перший транш ($52 млн) був виділений у 2013 році і спрямований на виконання проектних і підготовчих робіт. Другий транш ($320 млн) забезпечить безпосередньо будівництво інфраструктурних об'єктів.