Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Шавліашвілі, міністр регіонального розвитку та інфраструктури ГрузіїМіністр регіонального розвитку та інфраструктури Грузії Д. Шавліашвілі відправився в Баку, де візьме участь у міжнародній конференції «Залізнична лінія Баку – Тбілісі – Карс — нові можливості розвитку історичного Великого Шовкового шляху», яка розпочнеться 15 жовтня.

 

На конференції відбудеться презентація декількох проектів, у тому числі проекту залізничної лінії Баку – Тбілісі – Карс. У рамках проекту будується нова 105-кілометрова гілка залізничної магістралі. Крім цього, в Грузії реконструюється ділянка залізниці Ахалкалакі – Марабда – Тбілісі, що підвищить його пропускну спроможність до 15 млн т вантажів на рік.
В Ахалкалакі будується і пункт з перекладу поїздів з існуючою в Грузії колії на європейську. Пікова пропускна здатність коридору складе 17 млн т вантажів на рік. На початковому етапі цей показник буде перебувати на рівні одного мільйона пасажирів і 6,5 млн т вантажів.

 

За темою: Міністр інфраструктури та розвитку Польщі здійснить візит до Азербайджану.