Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Бельгійське метроАвтором технології пошуку людей став Т. Стокс, студент університету Хассельт (Бельгія). Він почав розробляти нову технологію, перейнявшись відсутністю GPS у метро.

 

За оцінками експертів, винайдена технологія є гарною альтернативою системам із сигналами GPS або Інтернету, не так часто доступним у підземці.
Створена система позиціонування в метро, використовуючи основні датчики, присутні у  смартфонах, підключається до розкладів усіх маршрутів громадського транспорту. Таким чином, користувач може точно знати, де він знаходиться і як довго йому буде необхідно їхати до кінцевого пункту призначення.
Нова технологія вже була успішно протестована в Бельгії, Німеччині, Великобританії і США.
Надалі Т. Стокс має намір запропонувати свій винахід на найбільшій виставці технологій, яка пройде в листопаді цього року в м. Далласі (Америка).