Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Залізниця Бельгії12 грудня половина всіх приміських електричок Бельгії не ходять через страйк, яку оголосив Автономний профспілка машиністів локомотивів.

 

 

 

До Автономної профспілки машиністів локомотивів входять не менше третини з 3800 бельгійських водіїв поїздів. Через акцію протесту залізничників у рейс не вийшли від 15 до 30% електричок, які зв'язують Брюссель з Антверпеном, Остенде, Льєжем, Монсом і Шарлеруа. Машиністи вимагають від керівництва Національного товариства залізниць Бельгії збільшити розмір премій і ввести оплату праці за кількістю робочого стажу кожного залізничника. Профспілки попереджають, що 15 грудня робота залізничного транспорту в Бельгії буде повністю паралізована загальнонаціональним страйком працівників держсектора і приватних підприємств.