Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Придбання Е-квиткаЗ 1 листопада 2014 року Укрпошта, національний оператор поштового зв'язку, надає можливість споживачам купувати електронні квитки на поїзди Укрзалізниці у будь-якому відділенні поштового зв’язку або онлайн на корпоративному сайті — http://ukrposhta.ua/trainticket.

 

 

Такий електронний квиток є повноцінним перевізним документом і не потребує обміну в касах вокзалу. Е-квиток надає пасажиру ті самі права, що і його паперовий аналог.
Завдяки QR-коду електронний посадочний документ містить усю необхідну інформацію про пасажира, що зберігається в електронній базі даних. Для здійснення посадки на поїзд пасажиру достатньо пред’явити QR-код або роздрукований електронний квиток, а також документ, що посвідчує особу.
Крім того, Е-квиток як повноцінний проїзний документ має статус звітного розрахункового документа (фіскального чека), який можна використати для звітування про службове відрядження перед бухгалтерією та отримання компенсації за проїзд.