Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Метрополітен у ВідніУ Відні почалося розвідувальне буріння нової лінії метрополітену. Це буде шоста за рахунком лінія підземного транспорту, який відкрив свої двері пасажирам у 1978 році.

 

 

Нова лінія U5 пройде через станції лінії U2 від Ратуші (Rathaus) до Карлсплатц (Karlsplatz) і з'єднає їх з лінією U3 на станції Нойбаугассе (Neubaugasse) і лінією U4 на Пільграмгассе (Pilgramgasse). У підсумку вона дійде до залізничної станції Мацляйнсдорферплац (Matzleinsdorferplatz). Від станції Ратуша лінія піде на північний захід і перетнеться з U6 у районі університетського госпіталю.
У кількох районах Відня найближчим часом буде відчуватися дискомфорт через будівельних робіт. Нині протяжність ліній метрополітену столиці становить 80 км. Після будівництва першої черги нової лінії протяжність зросте до 90 км, а число станцій — до 106. Розвідувальне буріння вартістю €1,4 млн триватиме до кінця року. Воно допоможе визначити, в якому стані знаходяться породи, через які пройде тунель.
Будівництво п'ятій лінії відкладалося з 1966 року, однак зростання населення Відня спонукав міська влада розширити транспортну мережу.