Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Метрополітен у ВідніУ Відні почалося розвідувальне буріння нової лінії метрополітену. Це буде шоста за рахунком лінія підземного транспорту, який відкрив свої двері пасажирам у 1978 році.

 

 

Нова лінія U5 пройде через станції лінії U2 від Ратуші (Rathaus) до Карлсплатц (Karlsplatz) і з'єднає їх з лінією U3 на станції Нойбаугассе (Neubaugasse) і лінією U4 на Пільграмгассе (Pilgramgasse). У підсумку вона дійде до залізничної станції Мацляйнсдорферплац (Matzleinsdorferplatz). Від станції Ратуша лінія піде на північний захід і перетнеться з U6 у районі університетського госпіталю.
У кількох районах Відня найближчим часом буде відчуватися дискомфорт через будівельних робіт. Нині протяжність ліній метрополітену столиці становить 80 км. Після будівництва першої черги нової лінії протяжність зросте до 90 км, а число станцій — до 106. Розвідувальне буріння вартістю €1,4 млн триватиме до кінця року. Воно допоможе визначити, в якому стані знаходяться породи, через які пройде тунель.
Будівництво п'ятій лінії відкладалося з 1966 року, однак зростання населення Відня спонукав міська влада розширити транспортну мережу.