Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Електропоїзд класу 379Жителям англійського графства Ессекс пропонують проїхатися на розробленому Network Rail поїзді на батареях.

 

 

Проектуючи акумуляторний склад, що не залежить від контактної мережі, компанія ставила метою мінімізувати її негативний вплив на навколишнє середовище і скоротити витрати на залізничний транспорт на 20% протягом наступних п'яти років. Якщо компанія доб'ється успіху, на британських дорогах їздитимуть потяги на батареях, що перевершують в зручності дизельні аналоги.
Network Rail та її партнери (в їх числі Bombardier, Abellio Greater Anglia і залізничний підрозділ департаменту транспорту) підкреслюють потенціал таких складів: вони будуть пересуватися по неелектрифіковані лініях, призначених для тепловозів, і по тих дільницях, електрифікація яких обійшлася б дуже дорого. Зарядка буде відбуватися на станціях-терміналах.
Торік Bombardier успішно випробував колишній електропоїзд Class 379 Electrostar, переведений на акумулятори, на полігонах в Лестершир і Дербі. Тепер поїзд протягом п'яти тижнів буде перевозити пасажирів зі станції Harwich International до Manningtree в Ессексі і назад.