Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Hitachi 800На зміну морально застарілим дизельним локомотивним поїздам InterCity 125 прийдуть сучасні японські потяги Hitachi 800.

 

 

Гібридні поїзди Hitachi Class 800 Super Express збиратимуться на новому заводі в графстві Дарем.
Головною принциповою відмінністю нових поїздів є змішаний дизельно-електричний двигун. Великий проміжок часу поїзд буде живитися від контактної мережі, але у випадку її відключення продовжить шлях на дизелі. Таке рішення значно збільшить маневреність складу. Передбачається, що нові поїзди будуть введені в експлуатацію на маршрутах оператора Great Western вже в 2017-му році, а на лініях East Coast — з 2018-го року. За своїми швидкісними характеристиками Hitachi мало відрізняється від InterCity 125 — 225 км/год проти 200 км/год, однак японські потяги відрізняються більш м'яким ходом, а вагони — більшою місткістю, і тому будуть набагато більш комфортні для пасажирів.