Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Електропоїзд регіональних ліній бізнес-класу БЖД2–3 вересня в Мінську пройде IV засідання Комісії Ради із залізничного транспорту з питань безпеки руху на залізничному транспорті.

 

 

У засіданні Комісії візьмуть участь представники залізничних адміністрацій 15 країн — Білорусі, Росії, Казахстану, України, Вірменії, Киргизії, Молдови, Узбекистану, Азербайджану, Литви, Латвії, Естонії тощо.

Планується обговорити безпеку залізничних переїздів; розглянути питання актуалізації Інструкції про порядок спільних дій залізничних адміністрацій держав-учасниць СНД, Латвії, Литви, Естонії із службового розслідування порушень безпеки руху в поїзній і маневровій роботі.

 

Довідка. Рішення про створення Комісії було прийнято на 58 засіданні Ради із залізничного транспорту держав-учасниць СНД, яке пройшло у травні 2013 року в м Душанбе.
Основними завданнями Комісії є реалізація рішень Ради, формування єдиної політики в галузі забезпечення безпеки руху в міжнародному залізничному сполученні, координація дій у питаннях безпеки руху, підготовка пропозицій щодо підвищення безпеки руху на залізничному транспорті.