Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

kalijПорт Ніка-Тера (Миколаїв) веде переговори з компанією "Білоруськалій" про те, щоб вона відправляла свою продукцію на експорт через це підприємство. Про це в інтерв'ю порталу ЦТС повідомив керівник порту Олександр Гайду.

За його словами, Мінінфраструктури вирішило надасть знижку на портові збори для транзитних вантажів, однак білоруси також бажають отримати преференції і по залізничному тарифом.


Дуже сподіваємося, що допоможе. "Ми хочемо відновити постачання білоруського калію. Вже направили пропозицію в ВАТ" Білоруськалій "для розгляду можливості збільшення обсягу з урахуванням передбачуваної знижки. Зі знижкою економія на фрахті може скласти до одного долара на тонні, а це більше 6 тисяч доларів для судна дедвейтом 12 тисяч тонн. Непогані гроші, при виборі фрахту 1 долар - це аргумент. Але білоруській стороні хотілося б ще отримати наскрізний залізничний тариф, який їм давно дали прибалти ", - розповів начальник порту Ніка-Тера Олександр Гайду.


Він додав, що сподівається на розуміння з боку "Укрзалізниці". "Очевидно, що морський шлях з Миколаєва до Індії набагато вигідніше в порівнянні з Вентспілсом або Клайпедою", - підкреслив Гайду.