Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

kalijПорт Ніка-Тера (Миколаїв) веде переговори з компанією "Білоруськалій" про те, щоб вона відправляла свою продукцію на експорт через це підприємство. Про це в інтерв'ю порталу ЦТС повідомив керівник порту Олександр Гайду.

За його словами, Мінінфраструктури вирішило надасть знижку на портові збори для транзитних вантажів, однак білоруси також бажають отримати преференції і по залізничному тарифом.


Дуже сподіваємося, що допоможе. "Ми хочемо відновити постачання білоруського калію. Вже направили пропозицію в ВАТ" Білоруськалій "для розгляду можливості збільшення обсягу з урахуванням передбачуваної знижки. Зі знижкою економія на фрахті може скласти до одного долара на тонні, а це більше 6 тисяч доларів для судна дедвейтом 12 тисяч тонн. Непогані гроші, при виборі фрахту 1 долар - це аргумент. Але білоруській стороні хотілося б ще отримати наскрізний залізничний тариф, який їм давно дали прибалти ", - розповів начальник порту Ніка-Тера Олександр Гайду.


Він додав, що сподівається на розуміння з боку "Укрзалізниці". "Очевидно, що морський шлях з Миколаєва до Індії набагато вигідніше в порівнянні з Вентспілсом або Клайпедою", - підкреслив Гайду.