Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Південно-Кавказька залізниця25 грудня відбулася урочиста церемонія введення в експлуатацію першого електровоза, що пройшов ремонт на території Вірменії за останні 25 років.

 


Вперше в Республіці фахівцями Гюмрійського локомотивного депо був виконаний найбільш великий і технологічно складний поточний ремонт обсягом ТР-3 електровоза ВЛ-10. Понад 20 працівників депо протягом майже двох місяців здійснювали ремонт і відновлення електроапаратури, тягових двигунів та іншого обладнання електровоза ВЛ-10.
«Але ми не зупинилися на досягнутому і продовжили програму модернізації. Наразі локомотивне депо оснащено сучасною технікою, необхідною для виробництва ремонту та діагностики рухомого складу; запущено верстат для заміни колісних пар, освоєно технологію ремонту тягових двигунів і допоміжних машин, введено в експлуатацію комплекс обладнання для відновлення ізоляції обмоток електричних машин, розроблено креслення та побудовано обладнання для заливки вкладишів моторно-осьових підшипників », — зауважив керівник Південно-Кавказької залізниці.
У 2015 році аналогічний ремонт пройдуть ще три електровози, що дозволить підвищити рівень безпеки руху поїздів.