Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

v4Залізничники підтримали проведення унікального свята української етнічної культури – Дня вишиванки. Квиткові касири Центрального залізничного вокзалу на роботу охоче вбралися в одяг-оберіг.

Різнокольорові вишиванки замість форменого одягу касирів одразу привернули увагу пасажирів. Звична метушня на ескалаторі, сотні валіз і заклопотаність не завадили створенню особливої атмосфери – піднесеної, доброзичливої й теплої.

 

 

v2Ошатні квиткові касири вокзалу станції Київ-Пасажирський упродовж усього робочого дня отримували компліменти. На вишиванки пасажири реагували доброзичливими посмішками, дехто навіть просив дозволу сфотографуватися з красунями в етнічному одязі. Такі світлини зробив фотокореспондент галузевої газети «Магістраль». Пасажири навіть пропонували залізничникам одягатися в національний одяг як щоденну форму та радувати себе й оточуючих.

Довідково

День вишиванки відзначається 21 травня. Це свято збереження української етнічної культури та єднання всього народу незалежно від віросповідання, походження й місця проживання.

Започаткувати всеукраїнську акцію «День української вишиванки» у 2007 році запропонувала Леся Воронюк, студентки факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Свято припало українцям до вподоби й уже за кілька років перетнуло державні кордони, до нього долучилася українська діаспора по всьому світу.

Цьогоріч започаткована нова акція «Подаруй вишиванку захиснику», яка має на меті підняти бойовий і моральний дух воїнів у зоні АТО.