Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

v4Залізничники підтримали проведення унікального свята української етнічної культури – Дня вишиванки. Квиткові касири Центрального залізничного вокзалу на роботу охоче вбралися в одяг-оберіг.

Різнокольорові вишиванки замість форменого одягу касирів одразу привернули увагу пасажирів. Звична метушня на ескалаторі, сотні валіз і заклопотаність не завадили створенню особливої атмосфери – піднесеної, доброзичливої й теплої.

 

 

v2Ошатні квиткові касири вокзалу станції Київ-Пасажирський упродовж усього робочого дня отримували компліменти. На вишиванки пасажири реагували доброзичливими посмішками, дехто навіть просив дозволу сфотографуватися з красунями в етнічному одязі. Такі світлини зробив фотокореспондент галузевої газети «Магістраль». Пасажири навіть пропонували залізничникам одягатися в національний одяг як щоденну форму та радувати себе й оточуючих.

Довідково

День вишиванки відзначається 21 травня. Це свято збереження української етнічної культури та єднання всього народу незалежно від віросповідання, походження й місця проживання.

Започаткувати всеукраїнську акцію «День української вишиванки» у 2007 році запропонувала Леся Воронюк, студентки факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Свято припало українцям до вподоби й уже за кілька років перетнуло державні кордони, до нього долучилася українська діаспора по всьому світу.

Цьогоріч започаткована нова акція «Подаруй вишиванку захиснику», яка має на меті підняти бойовий і моральний дух воїнів у зоні АТО.