Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

П. Порошенко, Президент УкраїниП. Порошенко, Президент України, підписав фінансову угоду з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ), яка передбачає залучення кредиту в розмірі €152 млн для будівництва метрополітену в м. Дніпропетровську.

 

П. Порошенко підписав закон «Про ратифікацію фінансової угоди (проект «Завершення будівництва метрополітену в м. Дніпропетровську») між Україною та Європейським інвестиційним банком» № 1665-VII. Фінансова угода передбачає залучення кредиту в розмірі €152 млн для будівництва метрополітену в м. Дніпропетровську.
Розроблений спільно з ЄІБ проект «Завершення будівництва метрополітену в Дніпропетровську» припускає розширення метро на чотири кілометри уздовж проспекту Карла Маркса. Будівництво буде завершено від станції «Комунарська» до станції «Музейна» з електродепо. Передбачається звести три нові станції — «Театральна», «Центральна» і «Музейна». Проект передбачає з'єднання існуючої лінії метрополітену з центром міста.