Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

П. Порошенко, Президент УкраїниП. Порошенко, Президент України, підписав фінансову угоду з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ), яка передбачає залучення кредиту в розмірі €152 млн для будівництва метрополітену в м. Дніпропетровську.

 

П. Порошенко підписав закон «Про ратифікацію фінансової угоди (проект «Завершення будівництва метрополітену в м. Дніпропетровську») між Україною та Європейським інвестиційним банком» № 1665-VII. Фінансова угода передбачає залучення кредиту в розмірі €152 млн для будівництва метрополітену в м. Дніпропетровську.
Розроблений спільно з ЄІБ проект «Завершення будівництва метрополітену в Дніпропетровську» припускає розширення метро на чотири кілометри уздовж проспекту Карла Маркса. Будівництво буде завершено від станції «Комунарська» до станції «Музейна» з електродепо. Передбачається звести три нові станції — «Театральна», «Центральна» і «Музейна». Проект передбачає з'єднання існуючої лінії метрополітену з центром міста.