Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Залізничне вантажне перевезенняКонференція на тему «Стратегія розвитку залізничних вантажних перевезень на євроазійському ринку транспортних послуг у 2015 році» передбачена на 8 жовтня в рамках заходів Білоруського транспортного тижня, який пройде з 6 по 9 жовтня 2014 року.

 

 

Серед її учасників — представники адміністрацій залізниць, експедиторських організацій, вантажовласників країн СНД, Євросоюзу, державних органів Республіки Білорусь. У відкритому форматі обговорюватимуться питання взаємодії з учасниками ринку транспортних послуг, залучення додаткових вантажопотоків на залізниці.
На конференції можна буде почути виступи з актуальних питань розвитку вантажних перевезень, транспортних послуг, співпраці залізниць, операторів та експедиторів із різних країн.