Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Н. Назарбаєв, Президент КазахстануСьогодні очікується відкриття залізниць «Жезказган-Бейнеу» та «Аркалик-Шубарколь» за участі Президента Казахстану Н. Назарбаєва.

 

 

Початок будівництва масштабного транспортного проекту стартувало в червні 2012 року. Було укладено і стиковано колії протяжністю понад 1200 км, побудовано об'єкти житла для працівників та обслуговуючого персоналу, а також зведено необхідну інфраструктуру. Розташування і конфігурація нових залізниць дозволять істотно скоротити відстані транспортувань вантажів із заходу на схід і з півночі на південь Казахстану, розширюють транзитні можливості Казахстану.
У Казахстанській залізниці вважають, що запуск нових доріг значно підвищить транспортний потенціал трансказахстанських транспортних коридорів, що проходять із Китаю в напрямку Росії і далі Європи.