Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Останні новини

АМКУ відхилив скаргу ТОВ «Зеніт Склад» щодо відміни закупівлі дизельного пального для залізниці за формульною ціною

Пожежу на станції Одеса-Товарна ліквідовано, – Головне управління ДСНС України в Одеській області

Євген Кравцов: Укрзалізниця купує дизпальне в середньому на 7 % дешевше ринкової вартості

Електропоїзд Фастів – Миронівка затримався для збільшення кількості вагонів

Євген Кравцов: у 2017 році Укрзалізниця збільшила на 2,5 млрд грн відрахування до бюджетів усіх рівнів та державних цільових фондів

ПАТ «Укрзалізниця» з 1 лютого змінює розклад руху поїздів у сполученні Лисичанськ – Київ – Хмельницький

Привітання в.о. голови прав

Пасажири швидкісного поїзда № 736/735 Запоріжжя - Київ прибудуть до Києва із затримкою близько 5 годин

Укрзалізниця збільшить кількість міжнародних кас у зв’язку з ростом перевезень до ЄС, – Євген Кравцов

8 січня додатковий швидкісний поїзд вирушить з Києва до Тернополя

Казахстанський завод із виробництва швидкісних залізничних вагонів ТОО «Тұлпар-Тальго»Завдяки новій послузі час на шляху прямування скоротиться в 1,5–2 рази. Також у пасажирів з'явиться можливість купувати квитки зі знижкою до 35% при ранньому бронюванні.

 

Послуга експрес-перевезення пасажирів швидкісними поїздами вводиться як альтернатива існуючим соціально значущим сполученням нових маршрутів між великими обласними центрами республіки з використанням швидкісних поїздів, сформованих із вагонів виробництва Казахстанського заводу з виробництва швидкісних залізничних вагонів ТОО «Тұлпар-Тальго».
Нова послуга передбачає скорочення часу на шляху прямування в 1,5–2 рази (мінімальна кількість стоянок), збільшення швидкості руху; використання рухомого складу, що за конструкцією призначений для курсування в швидкісному сполученні (конструкційна швидкість нових вагонів складає до 200 км/год); підвищення рівня комфортності і сервісного обслуговування.
З 1 жовтня 2014 року АТ «Пасажирські перевезення» впроваджує динамічну систему ціноутворення на проїзд у поїздах «Тұлпар-Тальго» з відправленням з 14 листопада 2014 року. Так, від 44 до 35 діб до відправлення поїзда діятиме знижка до 30–35%, від 34 до 25 діб — до 20–25%, від 24 до 8 діб — до 5–15 %.
Новий метод ціноутворення широко застосовується у світовій практиці пасажирських перевезень не тільки в авіації, але і на залізничному транспорті, в тому числі в європейських країнах.