Міжнародний техніко-економічний журнал «Українська залізниця»

Провідне залізничне видання, яке охоплює весь спектр найбільш актуальних проблем галузі. Його головними цілями є підвищення корпоративного іміджу кожної із залізниць України, конкурентоспроможності Укрзалізниці, її репутації та стабільності.

Казахстанський завод із виробництва швидкісних залізничних вагонів ТОО «Тұлпар-Тальго»Завдяки новій послузі час на шляху прямування скоротиться в 1,5–2 рази. Також у пасажирів з'явиться можливість купувати квитки зі знижкою до 35% при ранньому бронюванні.

 

Послуга експрес-перевезення пасажирів швидкісними поїздами вводиться як альтернатива існуючим соціально значущим сполученням нових маршрутів між великими обласними центрами республіки з використанням швидкісних поїздів, сформованих із вагонів виробництва Казахстанського заводу з виробництва швидкісних залізничних вагонів ТОО «Тұлпар-Тальго».
Нова послуга передбачає скорочення часу на шляху прямування в 1,5–2 рази (мінімальна кількість стоянок), збільшення швидкості руху; використання рухомого складу, що за конструкцією призначений для курсування в швидкісному сполученні (конструкційна швидкість нових вагонів складає до 200 км/год); підвищення рівня комфортності і сервісного обслуговування.
З 1 жовтня 2014 року АТ «Пасажирські перевезення» впроваджує динамічну систему ціноутворення на проїзд у поїздах «Тұлпар-Тальго» з відправленням з 14 листопада 2014 року. Так, від 44 до 35 діб до відправлення поїзда діятиме знижка до 30–35%, від 34 до 25 діб — до 20–25%, від 24 до 8 діб — до 5–15 %.
Новий метод ціноутворення широко застосовується у світовій практиці пасажирських перевезень не тільки в авіації, але і на залізничному транспорті, в тому числі в європейських країнах.